פתרונות בהנחיית "שיטת קשרים" - משפחה בונה קשר

הוריי יקרים:
הזמן הינו גורם משמעותי.  ככל שתפעלו מוקדם ותבינו את קשייו יש סיכוי שהסיוע יהיה יעיל וילדכם יוכל להתחיל ליהנות מחוויית ההצלחה ויחסכו ממנו מאבקים בלתי- יעילים.
חשוב שתדעו שהלקות ו/או הקשיים אינם נעלמים על אף הסיוע, אך אופן ההתמודדות עימם יקבע את השפעתה על תפקודו של ילדכם ועל איכות חייו בהמשך.
גלו את תחומי החוזק של ילדכם ותאפשרו לתת להם מקום חשוב בחייהם, תוך שימת דגש על הערכתכם ואהבתכם להישגיהם בתחומים אלה.

סוגי התערבויות טיפוליות בשיטת "קשרים":
א. הדרכה ואימון הורים לילדים עם ADHD
מיועדת להנחות ולאמן את ההורים אל מול התנהגות הילדים, לסייע להם בחיזוק התנהגויות רצויות ובהכחדת תגובות לא יעילות.
לא אחת להורה עצמו יש הפרעת קשב ועליו להתמודד עם קשייו, ללמוד להפריד בין חוויותיו ותסכוליו ובין חוויות הילד.
ההדרכה והאימון יכולים להיעשות להורים באופן פרטני וכן הדרכה ואימון בקבוצות הורים לילדים הסובלים מקושי זהה.

ב. הנחייה פרטנית להורים
מיועדת לאפשר להורים לקבל יעוץ והדרכה בה תרכשו את הכישורים המתאימים להתמודדות יעילה יותר, בקשיים שבהם הנכם מתמודדים בתפקידכם ההורי.
הדרכה זאת ניתנת להורים באמצעות בניית תוכנית מותאמת אישית והענקת "ארגז כלים" שיאפשר להורים ליצור משפחה שמחה, אוהבת, מקבלת ומכבדת, כמו- כן להנחות את ההורים איך להחזיר לידיהם את הסמכות ההורית ולהגשים את החזון ההורי שלהם, לאפר לילדיכם לגדול בחוויה נעימה ובאווירה משפחתית טובה ומאושרת. ירכשו את הכישורים המתאימים להתמודדות יעילה יותר, מתוך כבוד ואמונה שכל אחד מבני- המשפחה זקוק להבנה, לקבלה.

ג. אימון אישי – Coaching 
האימון הינו גישה הוליסטית הרואה במתאמן אדם שלם ומתייחסת לכל מרכב חייו.  האימון מתבסס על תפיסת החיים של המתאמן, על הסוגיות שהוא מעלה ועל ההחלטות שהוא מקבל.

כמאמנת, אמצא את הדרך המדויקת עבורכם, הורים ו/או ילדכם להגדיר את השינויים הרצויים בחייכם, ולהגשימם במידה הרבה ביותר.
תהליך האימון האישי מאפשר להגדיר חזון (תמונה עתידית מיטבית), מאפיינים אישיים ואת הדרכים המתאימות להגשמתו בהתאם למאפיינים אלה ועל ידי כך ללמוד להתמודד עם הקשים והאתגרים,  לשפר את התפקוד ולהגיע לרמת הישגים, תוצאות והצלחה אישית מרבית.

ד. טיפול משפחתי קצר מועד – הדרכת הורים בבית המשפחה
הטיפול בבית המשפחה הוא פתיחת דלת והתנסות מיוחדת בחוויית למידה חדשה, בסביבה הטבעית שלכם, שם נרקמים היחסים היומיומיים בין כל בני המשפחה.
תהליך ההדרכה הינו קצר מועד וממוקד מטרה שבו תקבלו יחס אישי וממוקד בעיה ויינתנו לכם פתרונות מותאמים באופן ספציפי למשפחה שלכם ולערכי היסוד שחשובים לכם להקנות לילדיכם.

תהליך זה דורש שינוי בדפוסי ההתנהגות שגדלתם עליהם בעבר ותהליך זה יוביל להשגת המטרה ולשינוי באווירה המשפחתית שתהיה נעימה וחיובית לכל בני הבית.
המפגש הראשוני מטרתו להכיר את המשפחה, לזהות ולמקד את הקשיים שאיתם הינכם מתמודדים, להכיר את הערכים החשובים לכם ולבחון את דרכי החינוך וההתנהלות ההורית. אחת המטרות שאני מציבה בהדרכתי היא: שיפור האווירה הכללית ואיכות החיים שלכם בבית ולהעניק לכם "ארגז כלים" שיאפשר לכם להתמודד גם בעתיד מול קשיים ואתגרים, במידה ויהיו.
בסיום התהליך תצאו לדרך כהורים מודעים, חושבים, אחראים ובטוחים בתפקידכם ההורי.
מספר המפגשים ניתנים לשינוי על- פי הצורך ואין התחייבות מראש למספר המפגשים.

אני כאן עבורכם!
יפה כהן, מאמנת ומנחת הורים מוסמכת
צרו איתי קשר: 050-5926666

לשיחת ייעוץ ללא התחייבות השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם

סגירת תפריט
דילוג לתוכן