הנחיית הורים פרטנית

אנו עדים לכך שבימינו הורים רבים עסוקים במשרה מלאה במקום עבודתם, דבר שהיה שונה בעבר, כשרק האב היה מפרנס את המשפחה והאימא עסקה בגידול וחינוך הילדים.
הקושי לנהל את הבית מהעבודה ולהתמודד בבעיות והקשיים בגידול הילדים מתבטא כשההורים שבים הביתה בסוף היום ולמעשה אין להם עוד כוח להתמודד עם חינוך וגבולות.
התחושה שמלווה את מרבית ההורים ש"אינם הורים מספיק טובים" משפיע על מצב רוחם ועל תפיסתם האישית כהורים, לצורך זה שיטת קשרים מציעה שירות ייחודי להורים שהמנחה מגיעה אליכם הביתה ומעניקה ייעוץ והדרכה הורית ממוקדת, קצרת מועד ואפקטיבית, ללא השתתפות הילדים ובמהלך המפגשים תצוידו בכלים ושיטות להתמודדות.

הדרכת הורים פרטנית נועדה לתת מענה להורים אשר אינם מעוניינים להשתתף בקבוצות הורים, או להורים שמעוניינים להשלים באופן פרטני, לאחר שהיו בקבוצות הורים.
הדרכה זאת מאפשרת להורים לקבל ייעוץ והדרכה בקשיים שבהם מתמודדים בתפקידם ההורי.
תהליך זה מאפשר להורים לעצור לרגע ולחשוב על מעשינו, תגובותינו והשלכותיהם על ילדינו, הדרכה זאת תאפשר לנו לראות את הילד באור אחר ולשקף את מחשבותיו ורגשותיו ולקבל פרופורציות לסיטואציות שאנו ההורים נתקלים בהם.

הדרכת ההורים מובילה לשינוי חשיבתי והתנהגותי. זהו תהליך שהופך אותנו מהורים מגיבים להורים מודעים והשינוי שנחווה בהדרכת ההורים הפרטנית אינו קורה באופן מיידי, אלא זהו תהליך הדורש נחישות, עקביות והתמדה להשגת המטרה.

בהדרכת הורים פרטנית תקבלו יחס אישי וממוקד בעיה ויינתנו לכם פתרונות מותאמים באופן ספציפי למשפחה שלכם ולערכי היסוד שחשובים לכם להקנות לילדיכם.

תהליך ההדרכה הינו קצר מועד וממוקד מטרה. תהליך זה דורש שינוי בדפוסי ההתנהגות שגדלתם עליהם בעבר ותהליך זה יוביל להשגת המטרה ולשינוי באווירה המשפחתית שתהיה נעימה וחיובית לכל בני הבית.

המפגש הראשוני מטרתו להכיר את המשפחה, לזהות ולמקד את הקשיים שאיתם הינכם מתמודדים, להכיר את הערכים החשובים לכם ולבחון את דרכי החינוך וההתנהלות ההורית. אחת המטרות שאני מציבה בהדרכתי היא: שיפור האווירה הכללית ואיכות החיים שלכם בבית ולהעניק לכם "ארגז כלים" שיאפשר לכם להתמודד גם בעתיד מול קשיים ואתגרים, במידה ויהיו בנושאים הבאים: גבולות, מריבות אחים,אווירה משפחתית,אח קטן נולד ועוד..

בסיום התהליך תצאו לדרך כהורים מודעים, חושבים, אחראים ובטוחים בתפקידכם ההורי.

מספר המפגשים נקבעים על- פי הצורך ואין התחייבות מראש למספר המפגשים.

אני כאן עבורכם!
יפה כהן, מאמנת ומנחת הורים מוסמכת
צרו איתי קשר: 050-5926666

לשיחת ייעוץ ללא התחייבות השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם

סגירת תפריט
דילוג לתוכן